کد خبر: 7522
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
سرپرست جدید بازداشتگاه بوانات

طی حکمی از سوی مدیرکل زندان های فارس، محمدرضا رضانژاد، به عنوان سرپرست بازداشتگاه بوانات معرفی شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم تکریم رئیس پیشین بازداشتگاه بوانات و معارفه سرپرست جدید این مرکز اصلاحی و تربیتی با حضور مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات، افشین مرزبان سرپرست اداره بازرسی زندان های فارس و سرهنگ دوم امیر طهماسبی فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس، رئیس دادگستری و فرماندار بوانات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار و از زحمات امید فرخنده رئیس پیشین قدردانی شد.

رئیس حفاظت و اطلاعات زندان های فارس گفت: استان فارس دارای ۲۰مرکز اصلاحی و تربیتی است که از نظر تعداد، در سطح کشور رتبه اول را دارد و از نظر جمعیت کیفری هم در رتبه سوم کشوری قرار دارد.

مهدی نعمتی ضمن قدردانی از مسؤولین شهرستان بوانات گفت: مسؤولین قضایی و اجرایی شهرستان طی خدمت آقای فرخنده در بوانات در زمینه اجرای مطلوب برنامه های اصلاحی و تربیتی، توسعه دادرسی الکترونیک، اشتغال زندانیان همکاری خوبی داشته اند که جای قدردانی دارد.

وی اضافه کرد: آقای رضانژاد سرپرست جدید بازداشتگاه بوانات نیز از نیروهای مستعد و با تجربه کافی در امور زندانبانی هستند و امیدواریم همچون گذشته با همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی نسبت به برنامه های تحولی قوه قضائیه و در اجرای قوانین ودستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی و آینن نامه اجرایی سازمان زندان ها اهتمام لازم را داشته باشند و گام های مؤثری در جهت نیل به اهداف عالیه نظام بردارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل