کد خبر: 7678
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
هندبال بهبهان

تیم پرسپولیس بهبهان با 31 گل ستارگان دشتستان گذر کرد.

به گزارش پیام خبر، سومین بازی گروه یک از سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال مردان کشور از ساعت 19 با بازی ستارگان دشتستان و پرسپولیس بهبهان پی گرفته شد.
در نیمه نخست بازی هرچند ستارگان سیاه پوش دشتستان  توانسته بودند در پنج دقیقه آغاز بازی دست بالا را داشته باشند اما سرخ پوشان پرسپولیس بهبهان توانستند این اختلاف را کاهش دهند.
تا جایی که تیم ستارگان تا دقیقه 15 بازی با اختلاف 4 گل پیش بود اما سرخ پوشان پرسپولیس به ناگاه بازی را برگ دیگری زدند و در ده دقیقه توانستند با اختلاف پنج گل از ستارگان پیش افتند.
در دقایق پایانی هرچند ستارگان تلاش بیشتری کردند اما نیمه نخست بازی با 17 گل پرسپولیس بهبهان در برابر 12 گل ستارگان دشتستان پایان یافت.
در نیمه سرخ پوشان پرسپولیس توانستند اختلاف گل ها را تا هفت گل افزایش دهند. 
سیاه پوشان در سیزده دقیقه بعدی سد دفاعی خود را استوار کردند و توانستند اختلاف گل ها را بار دیگر به دو گل برسانند. دیوار دفاعی سیاه پوشان آنگونه استوار گردید که سرخ پوشان کمتر توانستند از آن گذر کنند و تا شش دقیقه هیچ توپی را در دروازه سیاه پوشان جای دهند.
تیم ستارگان که تا هفت گل از حریف خود عقب افتاده بود توانست با یک بازی تاکتیکی و تلاش در دقیقه 27 نتیجه را برابر کند.
سرخ پوشان در سه دقیقه پایانی بار دیگر یورش های خود چهار گل را دیگر را به ثمر رسانند و پیروز این باز شوند.
این بازی با نتیجه 31-27 به سود پرسپولیس بهبهان پایان یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.