سید موید محسن نژاد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس گفت: اولین گواهی‌نامه سلامت در بخش خصوصی، توسط انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان فارس رونمایی شد.

به گزارش پیام خبر، مؤید محسن‌نژاد سه شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۹ گفت: اولین گواهی‌نامه سلامت در بخش خصوصی، توسط انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان فارس رونمایی شد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: مجری این طرح عبدالله افشاری، نایب رئیس انجمن بوم‌گردی استان فارس است که در این طرح ایمن‌ترین شرایط و پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده است.

وی اضافه کرد: این انجمن با به‌کارگیری متخصصان مربوطه اعم از کارشناس بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای، کارشناس صنایع غذایی و کارشناس HSE، اقامتگاه‌ها را مورد بازبینی قرار داده و پس از رفع موانع، اقامتگاه‌ها موفق به دریافت گواهی سلامت اقامت مسئولانه خواهند شد.

محسن نژاد عنوان کرد: امید است با اجرای این طرح استان همیشه ‌سبز و پیشروی فارس به‌ویژه در ایام کرونا پذیرای میهمانان و گردشگرانی است که به این استان مسافرت می‌کنند تا بتوانند بدون دغدغه در اقامتگاه‌های بوم‌گردی اقامت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل