حرم مطهر حضرت امام حسین (ع)

موسسه رسانه ای امام حسین (ع) وابسته به آستان قدس حسینی از آغاز ثبت نام زیارت نیابتی امام حسین (ع) در شب نوزدهم، شب اول محتمل به شب قدر خبر داد.

به گزارش پیام خبر، موسسه رسانه ای امام حسین (ع) وابسته به آستان قدس حسینی از آغاز ثبت نام زیارت نیابتی امام حسین (ع) در شب نوزدهم، شب اول محتمل به شب قدر خبر داد.

مدیریت موسسه در این خصوص اظهار داشت: اقدامات لازم جهت زیارت به نیابت از تمامی کسانی که در «صفحه زیارت به نیابت» ثبت نام کنند، صورت گرفته است و پس از اتمام زیارت؛ تمامی اسامی در داخل ضریح مطهر حضرت سید الشهداء (ع) قرار خواهد گرفت.

ولاء الصفار با بیان اینکه محدودیتی در درخواست زیارت به نیابت وجود ندارد و هر شخصی می تواند از طریق این صفحه برای اموات و بستگان خود نیز درخواست زیارت کند، افزود: ساعت هفت بعدازظهر روز شنبه یازدهم اردیبهشت آخرین مهلت جهت درخواست زیارت به نیابتی است و پس از آن تمامی اسامی به واحد خادمان سادات حرم جهت انجام زیارت به نیابت ارسال می شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنند.

سرویس مذهبی پیام خبر، از عاشقان اهل بیت (ع) التماس دعا دارد، امید است در شب های قدر تنها حاجتمان ظهور حضرت مهدی (عج) باشد، ایشان می فرمایند: برای تعجیل در فرج من دعا کنید که آن گشایشی در کار خودتان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل