کد خبر: 9249
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
آرم مخابرات ایران

جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان فسا با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس؛ دکتر فیروزی، نماینده مردم شریف شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان در دفتر مهندس ایزدی روز یک شنبه برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان فسا  با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس؛ دکتر فیروزی، نماینده مردم شریف شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان در دفتر مهندس ایزدی روز یک شنبه برگزار شد.

در این جلسه مشکلات ارتباطی شهرستان فسا در حوزه های تلفن ثابت، تلفن  همراه و اینترنت پر سرعت در مناطق شهری و جاده ای  از سوی نماینده شهرستان مطرح شد و مدیران حاضر در جلسه به بحث و گفتگو در خصوص مشکلات شهرستان پرداختند.

مدیر مخابرات منطقه فارس، ضمن تشریح وضعیت موجود در شهرستان  و همچنین برنامه ها و پروژه های قابل اجرا در آینده بر متعهد بودن مخابرات منطقه فارس نسبت به  برطرف کردن مشکلات ارتباطی شهرستان فسا تاکید کرد.

مهندس ایزدی در خصوص راه اندازی سایت 3G و G4 دولت آباد سه چاه اظهار داشت: این سایت در سال جاری راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: سایت تنگ کرم نیز در آیندهای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و سایت جدید فاز 5 فسا نیز در حال راه اندازی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: مخابرات منطقه فارس نهایت تلاش خود را جهت برقراری ارتباط بهینه در حوزه های تلفن ثابت، تلفن همراه و توسعه ADSL در سطح شهرستان بکار می بندد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل