کد خبر: 9326
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
اتوبوس واحد

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.

به گزارش پیام خبر، پیمان باباخانی عصر امروز در نشست مجازی با اصحاب رسانه از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد و اظهار کرد: به منظور تقویت و توسعه ناوگان حمل و نقل شهری در سال جدید تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری شیراز اضافه شد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز در ادامه اضافه کرد: در راستای اجرای سیاست عدالت محوری در ارائه خدمات شهری به شهروندان فهیم کلان شهر شیراز و توجه ویژه به ساختار توسعه حمل و نقل عمومی، شهرداری شیراز را پیوسته بر آن داشته از هیچ تلاشی در تحقق این باور دریغ نورزد.

باباخانی تصریح کرد: در مسیر ارائه خدمات شهری به شهروندان شیراز علیرغم همه دشواریهای تأمین منابع مالی و سرمایه ای، در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان و بحران جهانی پاندمی کرونا، تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس با بهترین مشخصات فنی و رفاهی موجود به منظور ارتقای کیفی و کمی خدمات حمل و نقل عمومی و توسعه زیرساختهای رفاهی شهروندان به ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز افزوده شد.

وی عنوان کرد:  اعتبار هزینه شده در این زمینه مبلغی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از اعتبارات سازمان اتوبوسرانی و شهرداری شیراز تامین شده است.

باباخانی به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.

وی در پایان گفت: برای رفاه حال شهروندان و برابر سال های قبل ساعت کار کلیه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه همانند سال گذشته از ساعات ۶ صبح لغایت ۹ شب بوده که به دلیل شیوع بیماری کرونا ساعات کاری دستخوش تغییراتی شد اما قطعا  پس از تصویب ستاد مقابله با کرونا ساعات کاری ناوگان به حال سابق به ارائه خدمات خواهند پرداخت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل