صعود گروه کوهنوردی مخابرات منطقه فارس به قله 3720 متری برم فیروز

روز دوشنبه مورخ سوم خرداد گروه کوهنوردی مخابرات منطقه فارس همزمان با سایر مناطق مخابراتی و طبق دستورالعمل شرکت مخابرات ایران در برنامه صعود مقاومت شرکت نموده و به مناسبت بزرگداشت «شهدای عملیات بیت المقدس» و گرامیداشت شهید مخابراتی استان «پولاد صفری» در سالروز آزادسازی خرمشهر به قله برم فیروز صعود کردند.

به گزارش پیام خبر، روز دوشنبه مورخ سوم خرداد گروه کوهنوردی مخابرات منطقه فارس همزمان با سایر مناطق مخابراتی و طبق دستورالعمل شرکت مخابرات ایران در برنامه صعود مقاومت شرکت کرده و به مناسبت بزرگداشت «شهدای عملیات بیت المقدس» و گرامیداشت شهید مخابراتی استان «پولاد صفری»   در سالروز آزادسازی خرمشهر به قله برم فیروز صعود کردند.

مهندس فرشید ایزدی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز تاریخی «مقاومت، ایثار و پیروزی» و  آزاد سازی خرمشهر  اظهار داشت: روز سوم خرداد ماه برای ایرانیان روزی سرشار از غرور است و وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تجدید عهد پیمان با آرمان های جمهوری اسلامی است.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: خرمشهر به برکت  خون شهیدان و اتحاد و همبستگی مردم بزرگ ایران آزاد شد و امروز ما با برگزاری برنامه های نمادین وظیفه انتقال فرهنگ ایثارو شهادت به نسل های بعد را به عهده داریم.

وی بیان داشت: حماسه با شکوه آزاد سازی خرمشهر  مظهر مقاومت و رشادت ملی است و شرکت مخابرات ایران با برگزاری همگانی برنامه  کوهنوردی در سراسر کشور اقدام به بزرگداشت این روز بزرگ در تقویم ملی کرده است.

مهندس ایزدی  اظهار داشت: این برنامه کوهنوردی که با حضور محمود حسینیان، سرپرست گروه، حمیدرضا ابراهیمی و سید حمید حسینی برگزار شد، گروه کوهنوردی موفق  صعود به قله سه هزار و ۷۲۰ متری برم فیروز واقع در شهرستان سپیدان شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل