تاریخ : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰ Saturday, 22 January , 2022
کد شما در این بخش

برگه نوشته

بالای سایت
1

بازتاب افتخارآفرینی صدا و سیمای مرکز فارس در جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز استان ها

  • کد خبر : 132719
  • 05 شهریور 1398 - 14:15
بازتاب افتخارآفرینی صدا و سیمای مرکز فارس در جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز استان ها
به دنبال افتخارآفرینی صدا وسیمای فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکزاستان ها، کسب عنوان مرکز برتر برترین ها و دریافت ۵ هدهد زرین، تبریک مردم و مسئولین استانی و کشوری به مدیر کل و هنرمندان صدا و سیمای فارس ادامه دارد.

به گزارش پیام خبر، به دنبال افتخارآفرینی صدا وسیمای فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکزاستان ها، کسب عنوان مرکز برتر برترین ها و دریافت ۵ هدهد زرین، تبریک مردم و مسئولین استانی و کشوری به مدیر کل و هنرمندان صدا و سیمای فارس ادامه دارد و تاکنون افزون بر سیصد نفر از مدیران کشوری واستانی درقالب سخنرانی، خطبه های نمازجمعه، جلسات شورای اداری، ارسال نامه، ارسال بنر و حضور در مرکز فارس درخشش صدا وسیمای استان در جشنواره ۲۲ را موجب افتخار مردم دیار فارس دانستند واین موفقیت ها را تبرک گفته اند.

بر اساس این گزارش، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با ارسال یک هدیه قرآن نفیس به مدیرکل صدا وسیمای فارس این افتخارآفرینی را تبریک گفت.

در بخشی از پیام تبریک نماینده ولی فقیه آمده است: صدا وسیمای فارس که مورد توجه رهبر معظم انقلاب است و به فرموده امام خمینی (ره) دانشگاه عمومی است شایسته است در قله باشد که با این تلاش هنرمندان صدا وسیمای استان، فارس در قله قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان بخشی از خطبه های نماز جمعه شیراز را به موضوع جشنواره اختصاص داد واز موفقیت های صدا وسیمای فارس در سطح ملی قدردانی کرد.

همچنین استاندار فارس در پیام تبریک خود گفت: تلاش مجدانه و خدمات صادقانه صدا وسیمای فارس در طول سال در جشنواره بجنورد به ثمرنشست و افتخار بزرگی برای استان فارس شد. این موفقیت را به مدیرکل صدا وسیمای فارس وهمکاران پرتلاششان تبریک می گوییم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در پیامی اظهار داشت: کسب افتخارات مرکز فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها بی شک حاصل مدیریت شایسته و توانمندی مدیرکل وتلاش های کارکنان متخصص و سخت کوش صدا وسیمای فارس است.

وی تصریح کرد: صدا وسیمای مرکز فارس به عنوان بازوی رسانه ای دستگاه های مسئول در مسیر سازندگی و پیشرفت استان همواره مورد توجه مدیران ارشد استان قرارداشته است و امیدواریم با
بهره گیری هرچه بیشتر از نیروهای زبده و متخصص درارایه معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فارس بیش از پیش موفق باشد.

روابط عمومی آستان مقدس احمدی و محمدی علیهم السلام افتخارآفرینی هنرمندان صدا وسیمای فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها را افتخاری برای سومین حرم اهل بیت علیهم السلام بیان کرد.

ائمه جمعه جهرم، فسا، خنج، ایزدخواست، سرچهان، اقلید، بیضاء، شهرک صدرا، خفر و سایر شهرستان ها درخطبه های نماز جمعه با اشاره به کسب موفقیت های صدا وسیمای مرکز فارس در بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز صدا وسیما، کسب تندیس ورتبه های برتر صدا وسیمای مرکز فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز کشور را افتخاری ارزشمند برای استان فارس بیان کردند.

ائمه جمعه استان همچنین در زمینه تهیه، ارسال وانعکاس خبروگزارش های گوناگون استان از شبکه استانی و سایر شبکه ها ازمدیران و دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز فارس و ازخبرنگاران آزاد استان تشکر وقدردانی کردند.

هیئت ورزش های همگانی استان فارس نیز در پیامی خطاب به مدیرکل صدا وسیمای فارس اظهار کرد: کسب مقام برتر برترین های جشنواره تولیدات مراکز استانها توسط صدا وسیمای مرکز فارس نشان از قرارداشتن درقله افتخاراست، این افتخاربزرگ را به مدیرکل، مدیران و کارکنان پرتلاش و جهادی مرکز فارس تبریک می گوییم.

روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس نیز افتخارآفرینی مدیرکل، معاونان خدوم، خبرنگاران و هنرمندان صدا وسیمای مرکز فارس در کسب رتبه برتر برترین های جشنواره تولیدات صدا وسیمای کشور را تبریک گفت و برای توفیقات بیش ازپیش هنرمندان مرکز آرزوی موفقیت کرد.

در پیام روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس خطاب به مدیرکل صدا وسیمای فارس آمده است: بحمدالله تلاش های دلسوزانه شما و همکاران سخت کوشتان در جشنواره بیست و دوم مراکز کشور به ثمر نشست و دل مردم شهید پرور فارس و خانواده شهدا را شاد کرد.

سپاه فجراستان فارس نیز کسب افتخارات صدا وسیمای مرکز فارس در بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز استانها را به مدیرکل، معاونان زحمتکش، مدیران خدوم و کارکنان پرتلاش صدا وسیمای مرکز فارس تبریک گفت و برای تداوم روزافزون این توفیقات آرزوی موفقیت کرد.

شورای هماهنگی هیات مذهبی نیز در پیامی کسب عنوان برترین برترینهای جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز کشور را به هنرمندان فرهیخته و مدیران شایسته صدا وسیمای فارس تبریک گفت.

ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد فارس نیز درخشش صدا وسیمای فارس در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان های کشور و دریافت پنج تندیس جشنواره و کسب عنوان برترین برترین ها را به خبرنگاران، هنرمندان و مدیران پرتلاش این مرکز تبریک گفت.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در پیامی درخشش صدا وسیمای فارس و کسب تندیس مرکز برتر برترین های در بین مراکز سی و سه گانه کشور، دریافت ۵ تندیس، ۲۲ جایزه مقام اول و ۳۲ عنوان رتبه دوم در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز کشور را موجب مباهات دانست و این برتری بی نظیر را به مدیرکل، معاونان، مدیران و همکارن سخت کوشش مرکز تبریک گفت.

حاجی پورمدیرعامل وعضو هیت مدیره شرکت عمران شهرجدید صدرا در پیامی مراتب تقدیر خود را ازمدیرکل و خانواده بزرگ صدا وسیمای مرکز فارس اعلام داشت و گفت: خبرکسب تندیس مرکز برتر برترین ها در بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز صدا وسیما، موجب مسرت و شادکامی مردم و سربلندی استن پهناور فارس شد.

وی افزود: امیدواریم با توجه به تاثیر رسانه ملی در زندگی آحاد مردم، با تداوم همکاری های دوجانبه و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار و مطالب، تبلیغ هنرمندانه آرمان های اسلامی و انقلابی، بیش از پیش شاهد اطلاع رسانی و ارتقای فرهنگ عمومی در جامعه باشیم.

مصیب امیری مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس، سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس وبرخی از مدیران استان در نامه های جداگانه موفقیت و کسب مقام برتربرترین های صدا وسیمای فارس در جشنواره تولیدات مراکز کشور را موجب مباهات و خرسندی جامعه فرهنگ، ادب، هنر و رسانه استان دانستند و در پاسداشت تلاش مستمر وموثررسانه ملی دراستان این افتخارات به دست آمده را به مدیرکل، مدیران و کارکنان پرتلاش صدا وسیمای فارس تبریک گفتند.

گفتنی است این افتخارات که شور و نشاط مردمی را به دنبال داشت از همان دقایق اولیه دوستداران شبکه فارس نیز با پیام تلفنی ابراز خرسندی و شادی خود را از این توفیقات به دست آمده اعلام کردند و این درخشش هنرمندان صدا وسیمای فارس را در بین مراکز سی و سه گانه مراکزکشور موجب مباهات استان دانستند.

لینک کوتاه : https://payamekhabar.ir/?p=132719
کد شما در این بخش

برگه نوشته

پایین سایت

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.