جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ | ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری | ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
چهارشنبه, ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ۲۳:۲۶
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در حال حاضر امنیت فضای سایبری و حوزه ارتباطات با تضمین منافع ملی ارتباطی تنگاتنگ دارد که برای تحقق آن، نقش شرکت مخابرات ایران به عنوان لایه دسترسی شبکه حایز اهمیت فراوانی است.

به گزارش پیام خبر، سردار غلامرضا جلالی در بازدید از مرکز نورونتا شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: در حال حاضر امنیت فضای سایبری و حوزه ارتباطات با تضمین منافع ملی ارتباطی تنگاتنگ دارد که برای تحقق آن، نقش شرکت مخابرات ایران به عنوان لایه دسترسی شبکه حایز اهمیت فراوانی است.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در این دیدار که با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات و جمعی از مدیران ارشد و معاونین ستادی شرکت و مدیران مجموعه نورونتا امروز یکشنبه ۱۵ اسفندماه برگزار شد، با اشاره به اهمیت تضمین تداوم کارکرد در فضای سایبری در دنیای امروز گفت: حصول اطمینان از نقش کیفیت ارتباطات در تداوم عملکرد زیرساختی نقش مهمی دارد.
سردار جلالی افزود: تامین منافع ملی در فضای سایبر مهم ترین نکته در فعالیت های کنونی حوزه پدافند غیرعامل است که محصول نورونتا با توجه به تضمین کیفیت و امنیت می تواند یاریگر سازمان ها و نهادهای مختلف برای ایجاد مک شبکه غیر اشتراکی و امن باشد. رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه درگیر شش مدل جنگ سایبری هستیم اظهار کرد: از منظر پدافند غیرعامل، تضمین تداوم کارکردهای اساسی فضای سایبری کشور و ضرورت آمادگی در برابر تهدیدات دو ضرورت حیاتی در حوزه زیرساختهای ارتباطی است. / مخابرات منطقه فارس

 

کد خبر 180034

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید