تاریخ : پنج شنبه, ۹ تیر , ۱۴۰۱ Thursday, 30 June , 2022
0

 آغاز دهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز + جدول پخش فیلم‌ها

  • کد خبر : 192340
  • 23 خرداد 1401 - 13:33
 آغاز دهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز + جدول پخش فیلم‌ها
دهمین دوره جشنواره استان فیلم کوتاه شیراز، از روز سه‌شنبه، 24 خرداد ماه جاری آغاز خواهد شد.
به گزارش پیام خبر، برگزاری ۲ کارگاه از رویدادهای ویژه این جشنواره است که این دو کارگاه با حضور داوران جشنواره، همراه با بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده و همچنین فیلم و کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز چهارشنبه، ۲۵ خرداد ماه جاری ساعت ۱۰ بامداد با حضور محمد برفر، نویسنده و مترجم و روز پنجشنبه، ۲۶ خرداد ماه جاری ساعت ۱۰ بامداد با حضور کیانوش عیاری‌، نویسنده و کارگردان سرشناس کشور در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، برگزار خواهد شد.
آیین پایانی دهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز روز پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۸ در تالار حافظ برگزار می‌شود. فیلم‌های جشنواره در روزها سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه جای در دو بخش ۱۷ تا ۱۹ و ۱۹ تا ۲۱ در سینما فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی شیراز به نمایش درخواهند آمد.
پخش یک: سه‌شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۷ تا ۱۹:
فیلم داستانی دانته به کارگردانی امین تبار (۱۸ دقیقه)
فیلم تجربی ناجور به کارگردانی وحید مباشری و اسماء درویش خوب (۶ دقیقه)
فیلم داستانی مارپله به کارگردانی مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضاییان (۱۲ دقیقه)
فیلم پویانمایی آمرلی به کارگردانی امین گودرزی‌پور (۳ دقیقه)
فیلم تجربی زیستن به کارگردانی محسن سلمانی (۱۷ دقیقه)
فیلم داستانی هپرا به کارگردانی پرهام کاویانی (۱۵ دقیقه)
فیلم مستند پرده به کارگردانی ایمان بهروزی (۱۳ دقیقه)
فیلم تجربی ادامه بده به کارگردانی فرشاد عباسی (۱۳ دقیقه)
فیلم داستانی وضعیت آرام به کارگردانی مهدی داچی (۱۷ دقیقه)
پخش دو: سه‌شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۹ تا ۲۱:
فیلم مستند ییلاق سرد به کارگردانی محمدحسین فلاح‌زاده و محسن دانشور بیری (۱۶ دقیقه)
فیلم داستانی زنده به گور به کارگردانی محمد زارع و حسن ابراهیمی‌نژاد (۸ دقیقه)
فیلم تجربی آل به کارگردانی مسعود احمدی (۴ دقیقه)
فیلم داستانی دریبل به کارگردانی علی لاوری منفرد و حسن پور (۱۵ دقیقه)
فیلم تجربی بدون عنوان به کارگردانی امین باقری (۳ دقیقه)
فیلم پویانمایی بی قرار به کارگردانی مهدی صدیق (۳ دقیقه)
فیلم تجربی هبوب به کارگردانی شیوا بافهم (۱۱ دقیقه)
فیلم مستند جی‌جی بی‌جی به کارگردانی کریم کرمی (۳۰ دقیقه)
فیلم داستانی صحنه سازی به کارگردانی عزت زادگان – نجابتیان (۲۰ دقیقه)
فیلم داستانی باتان سو به کارگردانی مسلم منفرد (۱۵ دقیقه)
پخش سه: چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۷ تا ۱۹:
فیلم داستانی ناک اوت به کارگردانی امیرحسین خباززاده (۱۷ دقیقه)
فیلم تجربی بازیافت به کارگردانی مسیح مسیح‌زاده (۹ دقیقه)
فیلم مستند بچه‌های عباس به کارگردانی عباس رحمانیان کوشکی (۲۸ دقیقه)
فیلم داستانی نمک سود به کارگردانی حسن اسماعیل‌زاده (۱۲ دقیقه)
پویانمایی رویای سرخ به کارگردانی حامد استخری (۳ دقیقه)
فیلم داستانی کلاب به کارگردانی محمدحسین آراسته (۱۲ دقیقه)
فیلم تجربی بن‌بست سمر به کارگردانی هاشم بی‌طرف (۵ دقیقه)
فیلم داستانی سعدی کارنو به کارگردانی فرشاد عباسی (۲۰ دقیقه)
پخش چهار: چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۹ تا ۲۱:
فیلم داستانی ماشه به کارگردانی مهدی فلامرزی – رنجبر (۱۳ دقیقه)
فیلم مستند تنها چند متر به کارگردانی حجت طاهری (۳۰ دقیقه)
پویانمایی گوبانگی به کارگردانی مهدی صدیقی و علی فتوحی (۲ دقیقه)
فیلم داستانی حدس فروشنده به کارگردانی زهیر سقاچی (۲۲ دقیقه)
فیلم تجربی رده به کارگردانی علی لاوری منفرد (۱۰ دقیقه)
فیلم داستانی داج به کارگردانی مهدی زارعی (۱۲ دقیقه)
فیلم تجربی جاده به کارگردانی قاسمعلی عابدی (۵ دقیقه)
فیلم داستانی تماس به کارگردانی فرزاد قبادی‌نژاد (۱۵ دقیقه)
۱۲۱۰/ن
لینک کوتاه : https://payamekhabar.ir/?p=192340

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.