تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ Tuesday, 18 January , 2022
کد شما در این بخش

برگه نوشته

بالای سایت
3

اولویت اصلی برای ورود به انتخابات فرهنگ، ورزش و جوانان است

  • کد خبر : 138209
  • 14 اسفند 1399 - 15:44
اولویت اصلی برای ورود به انتخابات فرهنگ، ورزش و جوانان است
جمعی فعالان فرهنگی مشهد از ایثارگر و جانباز 8 سال دفاع مقدس حاج احمد ذوقی برای کاندیداتوری در شورای شهر مشهد دعوت به عمل آوردند.

جمعی از خانواده شهدا، بسیجیان، ورزشکار و فرهنگیان از جانباز وایثارگر هشت سال دفاع مقدس برای حضور در شورای شهر مشهد دعوت به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر،از مشهد،احمد ذوقی در دیدار با جمعی از خانواده شهدا، بسیجیان، ورزشکار و فرهنگیان با سخنی از امام علی (ع) صحبت‌های خود را آغاز کرد و اظهار کرد: خدا را شاکرم که چنین دوستانی به من عطا کرده است.

وی با بیان اینکه این دیدار باعث شده دوستان قدیمی را بعد از چند دهه دوبار ببینم، ادامه داد: ممنون از حسن نیت دوستان که به من داشتند تا زمانی که من در شورای نگهبان بودم اجازه صحبت نداشتم در رابطه با کاندیداهای انتخاباتی حرفی بزنیم چرا که ممکن بود شائبه حمایت از یک جناح پیش بیاید.

رییس اسبق هئیت نظارت بر انتخابات (رییس اسبق شورای نگهبان مشهد) اضافه کرد: در حال حاضر اولویت من فرهنگ است و این رسالت است که بر دوش خود می‌بینیم به خصوص که مقام معظم رهبری در این رابطه فرمایشات زیادی داشته و دارند.

ذوقی با اشاره به همسرش، نسرین بابازاده، گفت: در بحث شورای شهر بابازاده قصد دارد نامزد شورای شهر شود، به علاوه این‌که طرح ایده‌های خوبی دارند به خصوص در حال حاضر هم کارهای فرهنگی خوبی در حاشیه شهر مشهد انجام داده‌اند.

وی با بیان این‌ بابازاده هم انگیزه و هم علاقه بسیار برای حضور در شورای شهر دارد، بیان کرد: بابازاده فردی شجاع است که طرح و برنامه های بسیار خوبی دارد به علاوه اینکه ترس و واهمه‌ای ندارد و تجربه‌های مختلف در بحث مدیریتی دارد.

توانمندی ذوقی وی را ملزم به حضور در انتخابات می‌کند

نماینده جمعی از مدرسین در جلسه عنوان کرد: احمد ذوقی با توجه با رزومه‌ای که دارد گزینه خوبی است چرا که فرد شناخته شده‌ای در بین بسیجیان، شورای نگهبان، فرهنگی‌ها و الخصوص ورزشکاران است.

وی ادامه داد: دکتر ذوقی، هوش سرشار و توانمندی‌های زیادی دارد که این توانایی‌ها وی را ملزم می‌کنند، وی حتما وارد عرصه انتخابات شود.

ذوقی سینی است،که کل شورای شهر می‌تواند با تکیه بر او شهر را اداره کرد

نماینده احزاب اصول‌گرا از دیگر طیف‌های بودند که خواستار حضور ذوقی در انتخابات شورای شهرشدند در این جلسه نمانید این احزاب گفت: اگر آقای ذوقی بخواهد زاهدان با این موضوع برخورد کنند شهر و مردم آسیب می‌بیند.

وی با تشبیه ذوقی به سینی،که کل شورای شهر می‌تواند با تکیه بر او شهر را اداره کرد، گفت: در لیست بزرگانی مثل فخریان که می‌خواهند بیایند بلا تشبیه شما همان سینی هستید شما نیاید فخریان نیایند شهر آسیب می‌بیند.

وی افزود: انسان وقتی دچار تعارض است استخاره می‌گیرد این جمع دست نیاز به سوی شما دراز کرده اند و پای کارند و جای بحث استخاره نیست.

ذوقی علاوه بر تخصص شناخت مناسب از شهر دارد

نمایند جمعی از ورزشکار هم در این جلسه با بیان اینکه من ۲۵ سال در جامعه ورزشی حضور داشته، گفت: بسیار افراد که به مناسبت سمت‌شان خود یا اعضای خانواده شأن بدون داشتن تخصص یا تجربه ورزشی وارد عرصه ورزشی شده‌اند آسیب‌های جدی به ورزش وارده کرده اند.

وی با بیان اینکه افراد متخصص باید وارد شهرداری و شورای شهر شوند،گفت: علاوه بر تخصص شناخت مناسب از شهر نیز مهم است که ذوقی دارد.

اگر عقب بکشید مدیون ما می‌شوید

نماینده جمعی از خانواده شهدا رو به دکتر ذوقی گفت: شما ۴۵سال امتحان پس دادید اگر عقب بکشید به ما مدیون می‌شوید.

ما از در قفس بودن رنج نمی بریم از پرواز کلاغ ها ناراحتیم

نماینده برخی از بسیجیان نیز در این جلسه حضور داشت، بیان کرد: بدون اغراق می‌گویم شأن شما را بالاتر از شورای شهر مشهد می دانم شما در تراز نماینده مجلس هستید.

وی اظهار کرد: شما در صحبت‌های تان اشاره کردید دغدغه فرهنگی دارید در این چند سال شما چقدر نگاه فرهنگی در معاونت فرهنگی شهرداری دیده‌اید؟! حتی گاهی افرادی بر سر این مسئولیت آمدند که حتی خودشان خصیصه فرهنگی نداشته اند.

وی اضافه کرد: ما از در قفس بودن رنج نمی‌بریم از پرواز کلاغ‌ها ناراحتیم که حتی گاهی در حد کلاغ هم نیستند.

اگر نیایید، مشهد از ریل مشهد الرضا بودن خارج می‌شود

نماینده جمعی از رسانه‌ها عنوان کرد: بیشتر از یکی الی دو فرصت دیگر نداریم تا مشهد از ریل مشهد الرضا بودن خارج شود.

وی افزود: اگر نیایید مسئول هستید وظیفه ما بود که از افرادی همچون شما دعوت کنیم اگر امثال شما نیایند، ماهم در انتخابات شرکت نمی‌کنیم و آمار انتخابات که همین طور در حال کاهش است، بیشتر می‌شود.

وی بیان کرد: شما تجربه و توانایی دارید و از همه مهمتر ما به شما اعتماد داریم چرا به راحتی شانه خالی می کنید.

خارج از قانون به هیچ کس خدمات ارائه ندهید

نماینده فعالان فرهنگی و اجتماعی رو به ذوقی گفت: از افرادی که در این جلسه هستند پنج نفر هم در ستاد شما فعالیت نخواهند کرد.

وی نمایندگانی که در این جلسه حضور یافتن را مخاطب خود قرار داد و گفت: دوستان منتظر معجزه نباشید سپس رو به آقای ذوقی عنوان کرد: به همه دوستان عنوان کنید اگر شما نماینده شدید به هیچ کس مدیون نیستید و به هیچ کس خارج از قانون خدمات ارائه نمی‌دهید و کسی از شما توقع خاص نداشته باشد.

اگر وارد انتخابات شود من همراهش خواهم بود

نسرین بابازاده همسر احمد ذوقی در این دیدار عنوان کرد: من نوجوانی بیش نبودم که وارد خانه ذوقی شدم و در کنار ایشان رشد کردم.

وی بیان کرد: از همان ابتدا که وی در آموزش و پرورش مشغول به کار شدند به عنوان راهنما من بودند و من همیشه از راهنمایی‌های وی استفاده می‌کردم و می‌کنم.

این فعال فرهنگی عنوان کرد: در حال حاضر هم که به عنوان کاندیدای شورای شهر قرار است در عرصه سیاسی حضور یابم به توصیه همسرم بوده است من بارها و بارها به وی گفته ام که به عنوان کاندیدا در شورای شهر اسلامی حضور یابند چرا که وی هرجا که حاضر می شود اگر آن کار صفر باشد به صد می‌‍‌‎‌رساند.

وی ادامه داد: ذوقی همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اندکارهایش تشکیلاتی و برنامه‌ریزی شده است و کار به نتیجه می‌رساند و این یکی از نقاط قوت وی است که وقتی یک کاری را شروع می‌کند با برنامه‌ریزی دقیق آن کار به نتیجه می‌رساند.

بابازاده در انتها گفت: اگر ذوقی وارد عرصه انتخابات شود مثل تمام این سال‌ها که کنارشان بودم در این راه هم تا آخرکنارش خواهم بود.

ذوقی کسی بود زمینه اشتغال جوانان را در آموزش و پرورش فراهم کرد

محمد تقی فخریان هم به عنوان نماینده برخی از فرهنگیان در این دیدار عنوان کرد: بسیاری شاید مرا فرد منفعلی بداند اما در مورد آقای ذوقی این موضوع فرق دارد وی فردی ولایی و جانباز است.

وی ادامه داد: در زمانی که ذوقی معاون آموزش پرورش بود زمینه اشتغال نیروهای جوان و شایسته را در پست‌های مدیریتی در دستور کار خود قرار داد و نیرو جوان را در بدنه آموزش و پروش قرار داد.

لینک کوتاه : https://payamekhabar.ir/?p=138209
کد شما در این بخش

برگه نوشته

پایین سایت

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.